Cookies ger oss information om hur du använder sajten, så att vi kan förbättra upplevelsen för dig. Läs mer om cookies här.

Lärare

Här hittar du kontaktuppgifter till lärarna som undervisar på Tillskärarakademins Gymnasium

Cathrin Arnheim

Lärare i Svenska som andraspråk
chatrin.arnheim@medborgarskolan.se

Charlotta Skorup

Lärare i Svenska
charlotta.skorup@medborgarskolan.se

Christelle Lombard

Lärare i Engelska
christelle.lombard@pahlmansgymnasium.se

Filip Borg

Lärare i Historia, Idrott och hälsa
filip.borg@pahlmansgymnasium.se

Jan Turdell

Lärare i Religion
jan.turdell@pahlmansgymnasium.se

Jonas Felixon

IKT-pegagog
jonas.felixon@medborgarskolan.se

Karin Axén

Föräldraledig Lärare i Svenska
karin.axen@pahlmansgymnasium.se

Lina Hanno

Lärare i Hantverksämnen, Estetiska ämnen
lina.hanno@tillskararakademin.com

Mattias Forsgren

Lärare i Naturkunskap
mattias.forsgren@pahlmansgymnasium.se

Torbjörn Lauthers

Lärare i Historia
torbjorn.lauthers@pahlmansgymnasium.se